Agjencia Zhurnal.mk.

Stirk: Në dy vendvotime që kam vizituar, gjithçka shkonte mirë

Shkup, 24 prill – Shefja e misionit vëzhgues të OSBE ODIHR, Jilian Stirk tha se deri tani ka vizituar dy vendvotime në zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, përcjell TV21. Ajo theksoi se ende është herët për të vlerësuar përfundimisht procesin zgjedhor.

“Kam vizituar vetëm 2 vendvotime këtë mëngjes, gjithçka shkonte mirë atje, por siç e thash, këto janë vetëm 2 prej shumë vendvotimeve, kështu që nuk mund të japim ndonjë vlerësim përfundimtar deri në fund të ditës”, tha Stirk.

Shefja e Misionit Vëzhgues të #OSBEODIHR, #Stirk: Edne është herët, deri tani gjithçka po shkon si duhet

Shefja e Misionit Vëzhgues të #OSBEODIHR, #Stirk: Edne është herët, deri tani gjithçka po shkon si duhet

Posted by TV21 Videos on Wednesday, April 24, 2024

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky