Agjencia Zhurnal.mk.

Subaru WRX e vërteton të kundërtën e asaj që njerëzit mendojnë se ka performancë “të butë”

Shumë entuziastë besojnë se Subaru WRX ka një performancë “të butë”.

Madje, versioni i ri i veturës thuhet të jetë më shumë një sedan normal me një turbo të bashkangjitur.

Por, një video e publikuar së fundmi e vërteton të kundërtën.

Kanali Team O’Neil në YouTube ka postuar një video ku Wyatt Knox vozit dhe manovron me WRX të cilën ai e quan “shumë të përsosur”.

Me një sistem të lëvizjes me të gjitha rrotat dhe 272 kuaj fuqi, Knox thotë se vetura është më e shpejtë nga sa priste ai.

Related posts

Katër adoleshentë australianë vodhën një Maserati Grecale dhe një Porsche Macan – por gëzimi i tyre ishte jetëshkurtër

D V

Mbushës i ri për veturat elektrike: Shpejtësia dhe performanca e lartë!

D V

SHBA vendosi tarifa brutale ndaj Kinës – kjo është goditja më e fuqishme ndaj veturave elektrike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky