Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Dita e Çlirimit!

Shkup, 9 maj – Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari deklaroi sot se shqiptarët janë çliruar me zgjedhjet e 8 majit.

“Dita e Çlirimit!”, ka shkruar Taravari.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky