Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Sela vjen në Gostivar me BDI-në, unë shkojë në Strugë me popullin

Shkup, 30 mars – Kandidati për president nga radhët e VLEN-it Arben Taravari ka thumbuar liderin e ASH-së, Ziadin Selën pasi sonte do të bashkohet me BDI-në në Gostivar.

“Sonte Ziadini vjen në Gostivar… vjen me ftesë të BDI-së të tregojë publikisht bashkimin me këtë parti.

Unë shkoj sonte bash në Strugë me festu Bashkimin Tim me Popullin!” ka shkruar kandidati për president, Arben Taravari.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky