Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari shpreson ta marrë postin e kryetarit të Kuvendit

Shkup, 10 maj – Arben Taravari nga VLEN ka zbuluar se njëra nga pozitat e dëshiruara nga ai, do të jetë posti i kryetarit të Kuvendit.

“Ende nuk i kemi hapur diskutimet për zgjidhjet kuadrovike. Shpresoj se do ta kemi kryetarin e Kuvendit. Kjo do të jetë një nga kërkesat”, tha Taravari për Podkast në “Slloboden Peçat”

Taravari shtoi se duhet të zgjidhen kuadrot më të mira, që të dëshmohet se opozita shqiptare është më e mirë se VLEN-i.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky