Agjencia Zhurnal.mk.

Teleferiku në Vodno nga nesër me orar të vazhduar, nga 10 deri në ora 18

Shkup, 1 prill – Teleferiku në Vodno nga nesër, e martë (2.04.2024), do të punojë një orë më tepër, gjegjësisht nga 10 deri në ora 18, kumtoi NQP Shkup.

Konform itinerarit për në prill, vozitja e fundit nga poshtë drejt majes është nga ora 17:00 deri në 17:30, ndërsa vozitja e fundit nga maja poshtë është në orën 17.45.

Nga NQP përkujtojnë se çdo të hënë dhe çdo të martë të fundit në muaj, për teleferikun janë ditë jopune.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky