Agjencia Zhurnal.mk.

Tentime për blerje votash në Kumanovë, VLEN denoncon në polici dhe OSBE/ODIHR

Shkup, 24 prill – Nga shtabi komunal i koalicionit VLEN kanë bërë të ditur për tentime për blerje votash në Kumanovë. Kjo ka ndodhur në një nga vendvotimet kryesore në Kumanovë.

Siç bëhet e ditur nga koalicioni, është tentuar që të blihen vota me para, duke iu ofruar qytetarëve.
Rasti është denoncuar në polici dhe OSBE/ODIHR. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky