Agjencia Zhurnal.mk.

Tërmet 4.7 ballë shkund Kroacinë, Malin e Zi dhe Bosnjë dhe Hercegovinën

Podgoricë, 3 prill – Një termet prej 4.7 ballë ka shkundur sot rajonin e Kroacisë, Malit të Zi dhe Bosnjë dhe Hercegovinës.

Sipas informacioneve, termeti ka ndodhur në ora 10:40 minuta dhe ka pasur thellësi prej 10km me epiqendër rreth 80km larg Mostarit dhe Gackos.

Ndryshe, ditëve të fundit po ndodhin termete dhe dridhje të shumta jo vetëm në rajon por edhe më gjerë.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky