Agjencia Zhurnal.mk.

Theret me thikë një i mitur në Kumanovë

Një djalë i mitur është therur me thikë mbrëmë në Kumanovë, njoftojnë nga MPB.

“Me datë 05.05.2024 në ora 21:58 në SPB Kumanovë, I.S. nga fshati Hotle, Rajoni i Likovës, ka raportuar se djali i tij i mitur është sulmuar me lëndë të mprehtë nga një person, me ç’rast ka pësuar lëndime dhe është transferuar në Qendrën Urgjence të Kumanovës.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, njoftojnë nga MPB.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky