Agjencia Zhurnal.mk.

TikTokerja nxit debat të ashpër, thotë pizhamet e njëjta i ka veshur për disa net

Një grua ka nxitur debate të ashpra lidhur me çështjen sesa shpesh i pastron pizhamet, duke pranuar se ka fjetur me pizhamet e njëjta për tre net me radhë.

Allison Delperdan, një blogere nga Iowa, postoi videon në TikTok që mori më shumë se 800 mijë shikime.

“Dua të di nëse njerëzit i veshin pizhamet e njëjta për disa net me radhë”, pyeti biondja nga Iowa.

E veshur me pizhame dhe flokë të rregulluara, Allison pranoi se kishte veshur pizhamet e njëjta për tri net rresht.

Por shikuesit ishin ndarë në dy grupe, ku disa mbështesnin idenë e saj – e të tjerët pretendonin se pizhamet duhet pastruar pas qdo përdorimi.

“Kur isha më e re, prindërit na detyronin t’i vishnim pizhamet për disa net me radhë sepse nuk ishin të papastra – dhe akoma e bëjë këtë edhe si e rritur”, shtoi ajo.

Related posts

Raporti i Komitetit Evropian kundër Torturës: Në Shutkë, Prilep dhe Shtip janë përmirëuar kushtet, në Idrizovë gjendja alarmante

I Z

Gjërat që duhet t’i keni në mendje kur e zgjidhni karrierën tuaj

D V

Shkencëtarët pranojnë se birrat e forta janë më të shëndetshme për një arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky