Agjencia Zhurnal.mk.

Transporti publik në Shkup nesër sipas itinerarit të së dielës, teleferiku nuk do të punojë

Shkup, 7 maj – Transporti publik në Shkup nesër do të funksionojë sipas itinerarit  të dielës, ndërsa teleferiku nuk do të punojë, njoftuan sot nga Sektori për Marrëdhënie me Publikun në NQP Shkup.

Kujdestare nga ora 7 deri në orën 14 do të jenë  biletaritë në Qendrën e Transportit dhe ajo në Gjorçe Petrov.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky