Agjencia Zhurnal.mk.

Transporti publik në Shkup sipas itinerarit të së dielës, teleferiku në Vodno nuk do të punojë

Shkup, 24 prill – Qarkullimit publik sot do të funksionojë sipas itinerarit  të së dielës, ndërsa teleferiku në Vodno nuk do të punojë, bëri të ditur Ndërmarrja Qarkulluese Publike Shkup.

Siç sqarohet në kumtesë, biletaritë e Qendrës së Transportit dhe ajo në Gjorçe Petrov do të punojnë nga ora 7 deri në orën 14. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky