Agjencia Zhurnal.mk.

U mbyt bashkë me dy motrat dhe nënën, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçarit në lumin Buna

Është gjetur sot edhe trupi i vogëlushit 3-vjeçar i mbytur në lumin Buna pak ditë më parë.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Senad Nikshiqi.

Mësohet se trupi i 3-vjeçarit u gjet nga forcat RENEA.

Pas kërkimeve intensive të cilat vijonin prej tre ditësh, trupi i pajetë u gjet në ujërat e lumit Buna nga forcat speciale në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit.

Dyshohet se nëna së bahsku me tre fëmijët është vetëhedhur në ujërat e lumit, ndërkohë që trupi i Alma Arrazit nuk është gjetur ende.

Ditën e djeshme u gjet trupi i një prej motrave të vogëlushit 3-vjeçar, ndërsa një ditë më parë u gjet trupi i parë, ai i 9-vjeçares.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky