Agjencia Zhurnal.mk.

U prezantua rrejshëm si polic dhe kontrolloi një veturë, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në fshatin Mramor të Prishtinës, pasi që i njëjti është prezantuar rrejshëm si zyrtar policor.

Arrestimi i tij ka ndodhur ditën e diel.

“Është arrestuar me 08.01.2024 i dyshuari kosovar nën dyshimin se i njëjti me datën e cekur, duke u prezantuar rrejshëm si zyrtar policor, kishte ndaluar dhe kontrolluar një veturë të cilën ishte duke e drejtuar ankuesi kosovar”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky