Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes një person në Pejë, dyshohet se u godit qëllimisht me veturë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë ku një person ka humbur jetën pasi u godit nga vetura, një veprim që dyshohet të jetë kryer me qëllim.

Vitima dyshohet se është goditur qëllimshëm derisa po ecte në trotuar.

Zëdhënësi i Prokurorisë Themelore, Shkodran Nikçi, ka konfirmuar rastin për Nacionalen.

Related posts

Kurti: Kosova udhëheq me rritjen e saj ekonomike në Ballkan, model i suksesit dhe transformimit

D V

Picula: Serbia dëshiron ta kompensojë humbjen e Kosovës duke rritur ndikimin e saj në vendet fqinje

D V

Kurti: Opozita duhet të bëhet gati për zgjedhje, përndryshe nëse ata janë rehat shkon mandati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky