Agjencia Zhurnal.mk.

Veliaj ftesë të rinjve t’i bashkohen PS

Në njësinë 10 në kryeqytet, drejtuesi politik për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj iu referua amnistisë penale. Sipas Veliajt për disa shkelje, leksioni është marrë dhe dënimi është dhënë.

Veliaj së bashku me deputetin Fatmir Xhafaj ftuan të gjithë ata të rinj që kanë ide dhe talent, t’i bashkohen Partisë Socialiste.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky