Agjencia Zhurnal.mk.

Vëllai rrahu motrën, rasti shkon në polici

Konflikti në familje, ka arritur në polici. Në buletinin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, qëndron një rast jo i zakonshëm. Një 19-vjeçar ka sulmuar fizikisht motrën e tij, dhe rasti është denoncuar në Polici, transmeton TV21.

“Më datë 02.04.2024 në ora 20.30, nëpunësit policor në Stacionin Policor në Çair kanë privuar nga liria B.Gj.(19) nga Shkupi pas denoncimit paraprak se rreth orës 20:15, në shtëpinë në Çair, ka sulmuar fizikisht motrën e tij 18-vjeçare. Pas dokumentimit të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës”, qëndron në buletin.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky