Agjencia Zhurnal.mk.

VLEN hapi shtabin zgjedhor në Strugë

Stugë, 30 mars – Koalicioni opozitar shqiptar VLEN sonte ka hapur shtabin e saj në Strugë.

Qindra përkrahës të VLEN-it nga Struga morën pjesë në hapjen e shtabit, bashkë me kryetarët e partive në koalicion dhe kandidatin për president nga VLEN-i, Arben Taravarin.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky