Agjencia Zhurnal.mk.

VMRO-ja, fushatë elektorale në Kriva Pallankë

VMRO-DPMNE-ja nga Rankovci i kërkoi qytetarëve që më 8 maj të vendosin nëse duan të vazhdoj krimi dhe vjedhja, apo duan shtet me prosperitet dhe Maqedoni të zhvilluar. Hristijan Mickoski tha kjo nuk është betejë për BE-në ose kundër BE-së.

“Këto nuk janë zgjedhje të thjeshta, por janë zgjedhje referendum ku do vendimi do të jetë: Ne populli, ose ato si grup i ngushtë i cili mban e ngulfat dhe e mban sistemin larg nga populli. Kjo thirrje i shkon atyre që janë që janë të papërcaktuar dhe shumica e qytetarëve të heshtur në Maqedoni ”, tha Hristijan Mickoski, VMRO-DPMNE.

Related posts

Izet Mexhiti nga Tetova: Ali Ahmeti të braktisën shokët e luftës sepse heshte kur u vra Hariun Aliu, për Enciklopedinë, për Shkupi 2014, për Lagjen e Trimave, Monstra e Alfa…

Redaksia

Ahmeti nga Tetova: Maqedonia e Veriut e ka vendin në BE ndaj kot e kanë ata që mendojnë të ndalojnë ardhmërinë pro europiane

Redaksia

Taravari: Jam kategorikisht kundër çdo hakmarrje politike…jam kategorikisht pro Përgjegjësisë Para Ligjit!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky