Agjencia Zhurnal.mk.

Xhuli Nura: Po të isha në Big Brother VIP Albania, do lidhesha me Luizin

Modelja Juliana Nura, njëkohësisht ish-banore e “Big Brother Vip Kosova” ka shkaktuar bujë vazhdimisht me deklaratat e saj. Një nga më viralet, është kur ajo ka thënë se ka qenë në një lidhje me Noizy-n, ndërsa vetë reperi e ka mohuar diçka të tillë.

Ajo ishte e ftuar së fundmi në “E Diell”, për shumë të pathëna, ku është pyetur lidhur me djemtë e Big Brother Vip Albania.

Juliana është shprehur se nuk i njeh mjaft mirë, përveç njërit. Bëhet fjalë për fituesin e BBV, Luiz Ejllin, për të cilin modelja ka bërë edhe një shaka.

“Po të isha në Shqipëri do isha lidhur me ndonjë djalë. Për shembull me Luizin. Ndoshta do isha lidhur po të më kishte pëlqyer ndonjëri”.

Menjëherë pas kësaj deklarate, Juliana është përpjekur të qetësojë ujërat duke iu drejtuar Kiarës. /TCH/

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky